UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
STRONA GŁÓWNA O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ GRANTY PROJEKTY GALERIA EKSPERCI FAQ KONTAKT
ZŁÓŻ WNIOSEK   >>> NOWY UCZESTNIK: ZAREJESTRUJ SIĘ MAM JUŻ KONTO: ZALOGUJ SIĘ  
2018.05.21
Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z powtarzającymi się prośbami, postanowiliśmy przedłużyć termin składania wniosków o grant do niedzieli, 17 czerwca. Tym samym ogłoszenie przyznanych grantów nastąpi na przełomie czerwca i lipca. Przypominamy też, że w celu wypełniania i przysłania wniosku, konieczne jest najpierw zarejestrowanie się przez stronę internetową. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
2018.05.08
Witamy po majówce!
Długi weekend majowy dobiegł już końca, jednak nasz konkurs wciąż trwa. Zapraszamy do rejestracji, bo tylko dzięki temu będą mieli Państwo dostęp do formularza wniosku o grant. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, związane z możliwością wzięcia udziału w konkursie lub związane z wypełnianiem wniosku, zachęcamy do kontaktu.
2018.04.17
Rejestracja trwa!
Zachęcamy do rejestracji do konkursu! Dopiero po zarejestrowaniu otrzymają Państwo dostęp do formularza wniosku o grant. Mimo iż zespół konkursowy musi składać się z co najmniej 5 osób, to do rejestracji wystarczy tylko jedna, pozostali uczestnicy mogą zostać dopisani później. Przypominamy też, że wymagana jest zgoda na zagospodarowanie terenu od jego administratora. Konkurs skierowany jest do osób z miast powyżej 10 tys. mieszkańców.
1 2
Aktualności zostały podzielone na podstrony
PARTNERZY I PATRONI
 
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
FUNDACJA BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA AL. SOLIDARNOŚCI 104, 01-016 WARSZAWA LAWECZKA@FUNDACJABOS.PL 507 006 579